Aby móc oglądać tę stronę w pełnym zakresie, należy włączyć w przeglądarce obsługę JavaScript.

Wnętrze z tapetą z kolekcji Brigitte Home - szerokie, biało-czarne pasy

BRIGITTE HOME TAPETY

 

Brigitte Home

Już po raz trzeci firma A.S. Création stworzyła kolekcję na licencji BRIGITTE Home. Kolekcje tapet wiodącego na rynku niemieckim klasycznego czasopisma dla kobiet zachwycają swoją świeżą i nowoczesną elegancją, trafiając idealnie w gust interesujących się aktualnymi trendami kobiet.Wysokiej jakości papierowe tapety z aktualnej kolekcji z wdziękiem i dużym urokiem interpretują klasyczne wzory, jak pasy, grochy i ornamenty roślinne. Wielkopowierzchniowe desenie z liści tworzą całościowe motywy. Wzory w pasy dostępne są zarówno w wyrazistej, plakatowej stylistyce, jak i jako subtelne linie w estetyce wykonania ręcznego, jako charakterystyczne, przyciągające wzrok girlandy na ścianach. Fantazyjne zawijasy à la Miró i delikatne kropelki tworzą pogodną i lekką atmosferę.

Druga kolekcja BRIGITTE home otula wnętrze w romantyczną szatę, inspirowaną ciepłem domowego ogniska w wiejskim dworku i nowocześnie interpretowanymi dekorami. Wielowymiarowe struktury tłoczenia uzupełniają wygląd ściany o intrygujące, namacalne efekty zauważalne po bliższym przyjrzeniu. Wielkopowierzchniowe kwiatowe nadruki i subtelne wariacje na temat pasów ukazują swój harmonijny i przyjemny efekt w klasycznych kombinacjach kolorów: kremowego, beżowego i mocca. Świeżość tę uzupełnia soczysta czerwień oraz wyraziste niuanse bieli i szarości. Uzupełnieniem kolekcji jest uniwersalna tapeta w stylu vintage, znakomicie nadająca się do łączenia w ramach tej samej tonacji lub jako kontrast do motywu. Dopasowane bordiury umożliwiają tworzenie dodatkowych rozwiązań stylistycznych.

W ramach pięciu różnych wariantów tematycznych – Iceland Star, French Flower, African Earth, English Garden, Irish Leaf – pierwsza kolekcja tapet BRIGITTE Home umożliwia klientkom orientację w stylach i kolorystyce przy doborze odpowiedniej aranżacji ścian. Nazwy wariantów tematycznych zostały zaczerpnięte z typowych elementów, wzorów i kolorystyki w przyrodzie i kulturze.