Aby móc oglądać tę stronę w pełnym zakresie, należy włączyć w przeglądarce obsługę JavaScript.

Wnętrze z tapetą z kolekcji „ESPRIT 14” marki A.S. Création.
 

ESPRIT Home KOLEKCJA 14 – Seize the day

Wszystko ma swój czas i miejsce. Tylko w domu można czuć się najlepiej. W 2019 r. marka Esprit towarzyszy nam poprzez zmieniające się kolory dnia: od światła poranka do zaskakujących wieczornych barw. Kierujmy się ścieżką słońca, znajdując inspirację w marce Esprit.

 

Tematy kolekcji

Morning Blush
Delikatne poranne światło, śpiew ptaków, świeże rozgrzewające powietrze - tak lubimy się budzić. Okrągłe geometryczne kształty w koralowych, żółtych, jasnoniebieskich i miętowych odcieniach wprowadzają do domu pastelowe kolory wschodu słońca. Wstań z łóżka, odsłoń okna, czeka na Ciebie nowy, ekscytujący dzień!

 

Cool Noon
Intensywne światło słoneczne zanurza świat w żywych kolorach, jednocześnie rzucając ostre cienie. Co byłoby lepsze w porze lunchu niż chłodzące wodne i różowe odcienie, które rzucają na ścianę niespodziewane linie, paski, gamę kolorów i zabawne kręgi? Uwielbiamy tak promienne i jasne otoczenie podczas lunchu.

 

Bright Sunlight
Pod koniec lata popołudniowe słońce ma delikatnie złoty kolor, który zanurza nasze pokoje w ciepłym, migocącym świetle oraz podobnie do naturalnych tapet ECO tworzy na ścianach delikatne smugi o pięknych barwach. Cieszymy się dobrym samopoczuciem i ostatnimi ciepłymi promieniami słońca.

 

Afternoon Haze
Długie cienie, ciepłe kolory, delikatne kontrasty - magiczna godzina przed zachodem słońca. Późne popołudniowe słońce sprawia, że świat migocze różowym  , pastelowym akcentem. Geometryczne wzory, inspirowane grą cieni o  zachodzie słońca, wprowadzają do domu popołudniowy blask światła.

 

Evening Shade
Dzień dobiega końca a zanikające światło sprawia, że wszystkie kolory blakną. Wieczorne godziny ujawniają teraz nowe oblicze naszych pokoi. Świat wydaje się być niebiesko-szary z delikatną purpurą, której miękkość odbija się w prostych lub zakrzywionych pasach. Pozostałe światło przynosi zaś zaskakująco jasne odcienie w wieczornych tonach.

 

 

Kolekcja: Esprit Home 14 
Asortyment: Livingwalls
Termin dostępności: 2020
Materiał: Kolekcja mieszana (papier i flizelina)
Zawartość: 47 tapet

 

 

Download
Informacje prasowe ESPRIT 14

 

Tutaj można obejrzeć tapety z kolekcji „Esprit 14“ online


Okładka kolekcji tapet „Esprit 14”, A.S. Création Tapeten AG
1. Zdjęcia pomieszczenia z tapetami z kolekcji „Esprit 14”, A.S. Création Tapeten AG
2. Zdjęcia pomieszczenia z tapetami z kolekcji „Esprit 14”, A.S. Création Tapeten AG
3. Zdjęcia pomieszczenia z tapetami z kolekcji „Esprit 14”, A.S. Création Tapeten AG
4. Zdjęcia pomieszczenia z tapetami z kolekcji „Esprit 14”, A.S. Création Tapeten AG
5. Zdjęcia pomieszczenia z tapetami z kolekcji „Esprit 14”, A.S. Création Tapeten AG