Aby móc oglądać tę stronę w pełnym zakresie, należy włączyć w przeglądarce obsługę JavaScript.

Zdjęcie pomieszczenia z kolekcji tapet „DREAM AGAIN by Michalsky Living” firmy A.S. Création

DREAM AGAIN

 

DREAM AGAIN by Michalsky Living– tapety jak marzenie

We współpracy z producentem tapet A.S. Création, znany kreator mody i wzornictwa Michael Michalsky uzupełnia swoją popularną kolekcję tapet. W kolekcji zatytułowanej „Dream Again” znajdziemy sześć nowych stylów w różnych wariantach kolorystycznych i wzorach. Nowe tapety będzie można kupić w specjalistycznych sklepach i wybranych marketach budowlanych od stycznia 2019 r. 

 

Sny w domowym zaciszu: W odświeżonej kolekcji zatytułowanej „Dream Again” berliński kreator wzornictwa Michalsky prezentuje sześć nowych wzorów tapet z popularnej serii „METROPOLIS – wszędzie dobrze ale w domu najlepiej”. Nawiązując do swoich śmiałych projektów modowych artysta w nowej kolekcji tapet stawia na odważne graficzne style o inspirujących nazwach, takich jak „POWER OF NATURE”, „MORE THAN ONE”, „WILD AT HEART”, „FREE YOUR MIND”, „EMBRACE THE FUTURE” czy „GARDEN OF LIFE”. W czwartej kolekcji tapet, zaprojektowanej we współpracy z największym niemieckim producentem tapet A.S. Création, znalazło się prawie 60 różnych wariantów o różnorodnych modelach i graficznych wzorach, żywo inspirowanych latami 60-tymi, w kwiaty, z ornamentami, czy też w uniwersalnych wzorach strukturalnych. Wszystkie te warianty nadadzą pomieszczeniom niepowtarzalny klimat. 

 

„Tapety podkreślają nie tylko osobisty styl, lecz również charakter mieszkania. Dzięki nim każde pomieszczenie zamknięte w czterech ścianach zyskuje swój niepowtarzalny styl.”, tłumaczy Michael Michalsky. „Moja kolekcja tapet „Dream Again” ma skłaniać do poszukiwania w snach pozytywnej energii i przenoszenia jej do pomieszczeń”.

 

W kolekcji dominują wzory dużych kwiatów na tłach w różnych kolorach. Ciemne odcienie czerni, szarości, antracytu i szarego brązu kontrastują z jasnymi szlachetnymi kolorami, szaro-piaskowym i innymi pastelowymi barwami. Kolekcję „Dream Again” dopełniają grafiki i ornamentowe nadruki w odcieniach szarości, kremu, czy beżu, jak i jasnych barwach wody i paliwa. W inspirowanym latami 60-tymi wzorze Leo dominują odcienie szarości, srebra, czerni i złota. 

 

Nowe serie z kolekcji tapet MICHALSKY LIVING będzie można kupić w specjalistycznych sklepach i wybranych marketach budowlanych od stycznia 2019 r. 

 

Kolekcja MICHALSKY LIVING skazana na sukces: Kolekcja tapet zaprojektowana przez berlińskiego kreatora wzornictwa pojawiła się już w 2013 r. W 2017 r. została wyróżniona nagrodą German Design Award. 

  

Szczegółowe informacje: www.michalsky.com, www.michalsky.tv
Zdjęcia: A.S. Création Tapeten AG
Kontakt z prasą MICHALSKY Holding GmbH: T 030 206208864


MICHALSKY:

Michael Michalsky należy do najbardziej wpływowych kreatorów mody w Niemczech. Po ukończeniu studiów fashion design w Londynie pracował w firmie Levis na stanowisku głównego projektanta oraz w firmie Adidas jako międzynarodowy dyrektor kreatywny. Od 2006 r. Michael Michalsky jest dyrektorem kreatywnym w firmie MCM, słynącej z produkcji luksusowych torebek, natomiast w Berlinie sygnuje produkty pod własną marką. Michalsky działa w segmencie mody z wyższej półki i pod marką „ATELIER MICHALSKY” proponuje stylistyczne wizje projektów wykorzystujących materiały o najwyższej jakości. Michalsky jest nie tylko uznanym projektantem mody, ale również znanym kreatorem wzornictwa. W tym celu założył on w 2009 r. pracownię projektową „MICHALSKY designLab”, która zajmuje się projektowaniem produktów i wnętrz oraz mody korporacyjnej. Wśród klientów są tak uznane marki jak Marriott Hotels, Sony, Intel, Afri Cola, P&G, Disney i BMW. Ponadto od 2012 r. artysta rozwija swoją popularną kolekcję MICHALSKY Living.

Szczegółowe informacje: www.michalsky.com, www.michalsky

  

Kolekcja DREAM AGAIN by Michalsky Living
Marka: Livingwalls 
Materiał: Flizelina
Dostępne do: 2021
Zawartość: 47 tapet 

 

Download:

Informacje prasowe Dream Again

 

Tutaj można obejrzeć tapety z kolekcji „Dream Again“ online


Okładka kolekcji tapet „Michalsky Living ”, A.S. Création Tapeten AG
Zdjęcia pomieszczenia z tapetami z kolekcji „Michalsky Living ”, A.S. Création Tapeten AG
Zdjęcia pomieszczenia z tapetami z kolekcji „Michalsky Living ”, A.S. Création Tapeten AG
Zdjęcia pomieszczenia z tapetami z kolekcji „Michalsky Living ”, A.S. Création Tapeten AG
Zdjęcia pomieszczenia z tapetami z kolekcji „Michalsky Living ”, A.S. Création Tapeten AG
Zdjęcia pomieszczenia z tapetami z kolekcji „Michalsky Living ”, A.S. Création Tapeten AG
Zdjęcia pomieszczenia z tapetami z kolekcji „Michalsky Living ”, A.S. Création Tapeten AG