Aby móc oglądać tę stronę w pełnym zakresie, należy włączyć w przeglądarce obsługę JavaScript.

Przedsiębiorstwo, A.S.Création

PRZEDSIĘBIORSTWO

 

FAQ - Wszystko, co chcesz wiedzieć


Czym zajmuje się A.S. Création?

Produkujemy tapety i bordiury we wszystkich segmentach jakości materiałów i do wszystkich zakresów zastosowań. Ponadto nasz dział materiałów dekoracyjnych oferuje wysokiej jakości dekoracje. Obie grupy produktów są ściśle związane z aranżacją wnętrz, stylem życia i modą, a zatem idealnie się uzupełniają.

Jaką pozycję ma dziś przedsiębiorstwo?
A.S. Création jest wiodącym producentem tapet w Europie.

Jakie cele ma A.S. Création?
Firma A.S. Création chciałaby stać się wiodącym producentem tapet na świecie.

Jak długo firma A.S. Création istnieje na rynku?
Firma A.S. Création została założona w 1974 roku i tym samym jest najmłodszym niemieckim producentem tapet.

Jak szeroka jest paleta produktów?
Mamy stale ok. 6000 różnego rodzaju tapet w naszej ofercie.

Jakie nowości regularnie się pojawiają?
Nasze studio projektuje ok. 2000 nowych tapet rocznie.

Gdzie odbywa się produkcja?

Posiadamy dwa zakłady produkcyjne w Niemczech (Wiehl-Bomig i Gummersbach-Derschlag), a od końca 2012 roku produkcja odbywa się także w ramach spółki joint venture OOO A.S. & Palitra w Dzierżyńsku (Rosja).

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

A jak rozwiązane są kwestie logistyki?
A.S. Création posiada najnowocześniejsze centrum logistyczne w branży. W pełni zautomatyzowany magazyn wysokiego składowania w Wiehl-Bomig oferuje miejsce na 30 000 palet, a nasz zakład w Gummersbach-Derschlag posiada dodatkowo 12 000 miejsc na palety. Jedyny w swoim rodzaju magazyn na dostawy indywidualne umożliwia szybką realizację dostaw (dostawa w ciągu 24 godzin na terenie Niemiec) i bardzo wysoką jakość dostaw.

Kim są klienci A.S. Création?
A.S. Création dostarcza tapety do klientów w 56 krajach na całym świecie. Są to przedsiębiorstwa sprzedaży hurtowej lub importerzy, sklepy detaliczne, markety specjalistyczne i budowlane oraz rzemieślnicy.

Jaka jest filozofia firmy?
Tapety A.S. Création umożliwiają stworzenie w prosty i niedrogi sposób nastroju w mieszkaniu – na każdy gust i na każdą kieszeń.

Jakie usługi oferuje A.S. Création?
Naszym klientom oferujemy m.in. następujące usługi: kompleksowe planowanie pomieszczeń, aranżacja sklepów, obsługa zamówień, usługi dekoracyjne, indywidualne koncepcje marketingowe, 24-godzinny system dostaw, reklama skierowana do odbiorców końcowych, promocja sprzedaży, koncepcje dla punktów sprzedaży (point of sale).

Czy mogę mieć udziały w tak prężnie działającym przedsiębiorstwie?

Oczywiście. Od 1998 roku A.S. Création jest notowaną na giełdzie spółką akcyjną. Międzynarodowy kod identyfikacyjny (ISIN) spółki A.S. Création Tapeten AG to: DE000A1TNNN5.

Co A.S. Création robi na rzecz ochrony środowiska i bezpieczeństwa produktu?
Produkty firmy A.S. Création posiadają znak jakości RAL, a na początku 2011 roku uzyskały wymagany ustawowo kwalifikowany znak CE. W technologii wklęsłodruku stosowane są farby wodne zgodnie z ideą ekorozwoju i ochrony środowiska. Wszystkie nasze materiały posiadają certyfikat FSC®. A.S. Création regularnie inwestuje w ochronę środowiska, aby spełniać postanowienia ustawowe i urzędowe. Oprócz tego realizowane są inwestycje modernizujące, ponieważ dzięki zaawansowanym technologiom możliwe jest osiągnięcie lepszej wydajności w stosunku do wykorzystywanych zasobów.

Jakie marki oferuje A.S. Création?

Jeśli w handlu specjalistycznym natrafisz na tapety z napisem „livingwalls”, „A.S. Création”, „Innova” lub „Architects Paper”, możesz bez wahania kupić te produkty, gdyż pochodzą one z dobrego źródła. To samo dotyczy materiałów dekoracyjnych takich marek jak „indes” i „FUGGERHAUS”.

Ponadto nasz asortyment obejmuje wiele marek licencyjnych, jak np.: Daniel Hechter, Djooz, JETTE, MICHALSKY Living, walls by patel, Wolfgang Joop, Karl Lagerfeld i VERSACE.

O czym należy pamiętać przed i w trakcie tapetowania?
Przed tapetowaniem należy dokładnie sprawdzić podłoże. Podstawowa zasada mówi, iż podłoże musi być czyste, suche, gładkie, stabilne i chłonne.
Szczegółowe informacje dotyczące analizy podłoża znajdziesz tutaj.