Aby móc oglądać tę stronę w pełnym zakresie, należy włączyć w przeglądarce obsługę JavaScript.

Zdjęcia pomieszczenia z tapetami z kolekcji AP Digital 2, Architects Paper a brand of A.S. Création

FOTOTAPETY

 

AP Digital 2

Wyróżnić się z tłumu, podkreślić indywidualny charakter - taki cel przyświeca każdemu z nas, ale także firmom handlowym, gastronomicznym czy hotelom. Co może bardziej przyciągać wzrok niż ciekawa aranżacja ścian. AP Digital II to nowa kolekcja marki Architects Paper z wydrukami cyfrowymi w jakości HD. Te obrazy nie tylko przyciągają wzrok, ale także niosą wyraźny przekaz o dużym potencjale rozpoznawalności.

 

Wszystko zaczyna się od pomysłu. To może być zdjęcie, grafika, zeskanowany projekt lub tylko szkic - projektanci i graficy z Gummersbach przygotują na tej podstawie indywidualny obraz, który zostanie wydrukowany w technice cyfrowej, aby stać się podstawą niepowtarzalnego wnętrza. Wymiary zostaną dopasowane co do centymetra do wymiarów pomieszczenia, plus oczywiście kilka centymetrów na spad. Dzięki drukowi cyfrowemu, “wallpaper on demand” lub “bespoken wallpaper”, można unikną powtarzających się raportów. Tapetowanie jest bardzo proste. Wystarczy zwykły klej do tapet. Tapety klejone są na styk co jest znacznie łatwiejsze niż klejenie na zakład i docinanie. .

Sukces pierwszej kolekcji AP Digital zachęcił projektantów z  Architects Paper do jej poszerzenia w postaci AP Digital II. Tym razem zastosowano fotografie i kolorowe, zeskanowane obrazy w wysokiej rozdzielczości (HD). Nie brakuje także grafik i rysunków.

Podobnie jak w przypadku pierwszej kolekcji, także dla AP Digital II nie ograniczono czasu dostępności produktu, a wielkość tapet może być dostosowana do indywidualnych potrzeb klientów.

Na tapetach mogą się również znaleźć wzory, zdjęcia i projekty zgodne z życzeniem klientów.

 

Myślimy o środowisku

Architects Paper używa wyłącznie farb bez rozpuszczalników. Zastosowane farby posiadają certyfikat ekologiczny Nordycki Łabędź (Nordic Swan) oraz spełniają wymagania British Standard for School Children. Flizelina wykonana jest z celulozy spełniającej standardy FSC, to znaczy, że pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony.

Do drukowania używa się procesu CMYK we wszystkich systemach farb. Wszystkie tapety spełniają najnowsze europejskie standardy obiektowe dla LZO w klasie emisji “A+”, wymogi europejskiej dyrektywy ustanawiającej standardy SBI, a także posiadają znak CE. W związku z tym tapety można zastosować w obiektach komercyjnych oraz publicznych.

 

Jakość

Można wybrać jeden z czterech rodzajów tapet lub sposobów druku, w zależności od przeznaczenia obiektu. Już od dwóch metrów można mieć indywidualną tapetę. Szerokość pasa wynosi 100 cm. Możliwe są również indywidualne wielkości.

1 Zdjęcia pomieszczenia z tapetami z kolekcji AP Digital 2, Architects Paper a brand of  A.S. Création
2 Zdjęcia pomieszczenia z tapetami z kolekcji AP Digital 2, Architects Paper a brand of  A.S. Création
3 Zdjęcia pomieszczenia z tapetami z kolekcji AP Digital 2, Architects Paper a brand of  A.S. Création
4 Zdjęcia pomieszczenia z tapetami z kolekcji AP Digital 2, Architects Paper a brand of  A.S. Création
5 Zdjęcia pomieszczenia z tapetami z kolekcji AP Digital 2, Architects Paper a brand of  A.S. Création
6 Zdjęcia pomieszczenia z tapetami z kolekcji AP Digital 2, Architects Paper a brand of  A.S. Création