Aby móc oglądać tę stronę w pełnym zakresie, należy włączyć w przeglądarce obsługę JavaScript.

Wnętrze z różnorodną kolekcją tapet „walls by patel” firmy A.S. Création
 

walls by patel

pokaż mi swoją ścianę…

Tapety w całkowicie nowej interpretacji: bujna obfitość tapet kolekcji „walls by patel“ oferuje innowacyjne, zupełnie nowe pomysły na dekoracje wnętrz. Ściana nie stanowi już jedynie tła, ale odgrywa główną rolę – obydwoje projektantów Kathrin i Mark Patel traktują tapety jako obszar prezentacyjny tworzący specyficzny styl życia.

 

Niezależnie od tego, czy tapeta jest ekstrawagancka, miejska, figlarna czy medytacyjna – jedna cecha zawsze łączy tych ponad 200 różnych wzorów. Każda tapeta ma emocjonalny motyw przewodni i kształtuje otoczenie. Nadruki w prywatnych wnętrzach stają się imponującym wyrazem wizerunku mieszkańców. W budynkach niemieszkalnych wzory Patel pomogą wyznaczyć strefy o odmiennej atmosferze, na przykład w gastronomii, hotelarstwie, sklepach lub w poczekalniach. Decydującym elementem, który na nowo definiuje ściany „walls by pater” jest optyczna integracja podłoża we wzór. Beton, klinkier lub niektóre rodzaje patyny zostały zintegrowane w nadruki cyfrowe. W ten sposób powstają bardzo zmysłowe struktury i niemal trójwymiarowy obraz tak, jakby wzór był namalowany bezpośrednio na ścianie. Kolejną nowością są odcienie kolorów.

 

Nadruki cyfrowe mają bardzo wysoką jakość i stwarzają szlachetną atmosferę. Umiejętnie wprowadzają określone style do wnętrza lub świadomie starają się złamać panujący styl, czego zwykle można się po nich spodziewać. Gra kolorów, kształtów i tekstur emanuje pełną radością życia oraz zachęca do zmiany zdania na temat dekoracji ścian. „walls by patel“ przedstawia różnorodność stylu osobistego dwóch projektantów, według których wzornictwo zawsze obejmuje także zrywanie z konwencjami i tradycyjnymi schematami wizualnymi. Więcej informacji o pracy tego zespołu projektantów można znaleźć na www.kathrinpatel.de.

Projektanci 
Mark & Kathrin Patel

www.kathrinpatel.de

Kollektion: walls by patel
Inhalt: 210 Motive
Material: verschiedene Vliesqualitäten
Eigenschaften: schwer entflammbar, gut lichtbeständig, waschbeständig, umweltfreundlich, trocken restlos abziehbar
Format: individuell bestimmbar, Auslieferung in Bahnen oder am Stück, Standardbreite 100 cm 

Kolekcja walls by patel 
Marka: Livingwalls
Materiał: Flizelina (200g Premium, 130g Matt, Struktur-Vlies, Mica)
Zawartość: ponad 210 motywów


 

Download:

Informacje prasowe walls by patel

 

Tutaj można obejrzeć tapety z kolekcji „walls by patel“ online