Aby móc oglądać tę stronę w pełnym zakresie, należy włączyć w przeglądarce obsługę JavaScript.

Wnętrze z tapetą z kolekcji „Designdschungel by Laura Noltemeyer” firmy A.S. Création
 

Laura Noltemeyer: Designdschungel w sieci i na ścianie

Dla blogerki Laury Noltemeyer duże kwiatowe wzory i graficzne wzory w skandynawskim stylu są obecnie niezbędnym elementem dekoracyjnym stylowych wnętrz. Posiadająca wykształcenie architekta blogerka nie tylko pisze o tym, co najbardziej podoba jej się w modzie i wystroju wnętrz na swoim blogu „Designdschungel“ oraz w internetowym magazynie dotyczącym mody i stylu życia BLOGWALK, ale również sama zajęła się ich tworzeniem. Na targach Heimtextil 2017 zaprezentowała swoją pierwszą kolekcję tapet, które powstały we współpracy z A.S. Création. "Cieszymy się, że udało nam się zyskać kreatywną partnerkę w osobie Laury Noltemeyer, która jest prawdziwą gwiazdą blogosfery” wyjaśnia Rüdiger von Preen, dyrektor atelier przy A.S. Création. „Jako producent wysokiej jakości wyjątkowych tapet chcemy współpracować z nowymi talentami reprezentującymi młodzieżowy styl. Laura przekonała nas natychmiast swoim wyczuciem stylu i świeżymi pomysłami.”

 

Od blogerki do projektantki tapet

„Designdschungel“ – nazwa mówi wszystko o lifestylowym blogu Laury, jak również o wzorach jej tapet: Delikatne nadruki liści palmowych wprowadzają tropikalną atmosferę do pomieszczenia. Zamaszyste zygzakowate wzory z elementami trójwymiarowymi przekształcają ściany w idealną scenę dla mebli i akcesoriów. Wzory promieniują świeżymi różowymi, zielonymi i naftowymi kolorami oraz jasnymi i ciemnymi, srebrzysto-szarymi tonami.

 

„Jestem bardzo szczęśliwa i dumna, że mogłam zrealizować ten projekt z A.S. Création” cieszy się świeżo upieczona projektantka tapet, która inspirację znajduje przede wszystkim w mediach społecznościowych oraz podczas swoich podróży po całym świecie. „Lubię próbować nowości i kocham tapety, ponieważ dzięki  współdziałaniu kolorów i wzorów mają ogromny wpływ na atmosferę pomieszczenia. Świeże kolory i wielkoformatowe motywy palm oraz skandynawskie wzory są obecnie bardzo ważnym trendem, który będzie kontynuowany jeszcze przez jakiś czas. Dlatego wprowadziłam te wzory do mojej kolekcji. Tapety stanowią wspaniały akcent i tworzą idealne tło dla minimalistycznych wnętrz.”

 

Kolekcja Designdschungel by Laura Noltemeyer, we współpracy z jej agencją licencyjną Licensing-Team grupy medialnej RTL
Asortyment: A.S. Création
Materiał: fizelina
Termin dostępności: 2019
Zawartość: 23 tapety 

 

Download:
Informacje prasowe "DESIGNDSCHUNGEL by Laura Noltemeyer"

 

Tutaj można obejrzeć tapety z kolekcji „Styleguide Colours 2018“ online

Okładka kolekcji tapet „DESIGNDSCHUNGEL by Laura Noltemeyer”, A.S. Création Tapeten AG
1 Zdjęcia pomieszczenia z tapetami z kolekcji „DESIGNDSCHUNGEL by Laura Noltemeyer”, A.S. Création Tapeten AG
2 Zdjęcia pomieszczenia z tapetami z kolekcji „DESIGNDSCHUNGEL by Laura Noltemeyer”, A.S. Création Tapeten AG
3 Zdjęcia pomieszczenia z tapetami z kolekcji „DESIGNDSCHUNGEL by Laura Noltemeyer”, A.S. Création Tapeten AG
4 Zdjęcia pomieszczenia z tapetami z kolekcji „DESIGNDSCHUNGEL by Laura Noltemeyer”, A.S. Création Tapeten AG
5 Zdjęcia pomieszczenia z tapetami z kolekcji „DESIGNDSCHUNGEL by Laura Noltemeyer”, A.S. Création Tapeten AG