Aby móc oglądać tę stronę w pełnym zakresie, należy włączyć w przeglądarce obsługę JavaScript.

Zdjęcie pomieszczenia z designerską kolekcją tapet „METROLOLIS 2 by MICHALSKY Living“ firmy A.S.Création

METROPOLIS

 

METROPOLIS by MICHALSKY Living

Nowa kolekcja tapet marki MICHALSKY

Współpraca marek MICHALSKY oraz A.S. Création okazała się dużym sukcesem, dlatego kolekcja została rozszerzona o nowe kolory i wzory. Od stycznia 2016 r. nowe tapety dostępne są w sklepach z tapetami i wybranych marketach budowlanych.

MICHALSKY LIVING odnosi wiele sukcesów. W 2013 r. na rynek weszła kolekcja tapet projektanta Michaela Michalsky’ego pod nazwą‚ METROPOLIS – rozkoszuj się swoim domem’ i od razu zdobyła sobie zwolenników. Teraz kolekcja została rozszerzona o pięć nowych wzorów.

Współpraca między A.S. Création i Michalsky zaowocowała pięcioma seriami tapet na flizelinie, których tematem wiodącym jest ‚METROPOLIS’. Otrzymały one rozpoznawalne nazwy znanych metropolii. Kolory i wzory nowych serii tapet nazwanych „CHELSEA“, „HOLLYWOOD“, „MAYFAIR“, „SOHO“ oraz „SOUTH BEACH“ są charakterystyczne dla projektów marki MICHALSKY i wpisują się idealnie w istniejącą kolekcję. Prosto, nowocześnie i ekstrawagancko - są ucieleśnieniem miejskiego i komfortowego stylu życia. Nowe wzory to prawie sześćdziesiąt wariantów i przeróżne wzory graficzne, pasy, roślinne, bogate ornamenty oraz pasujące tapety jednokolorowe ze strukturami, które nadadzą wnętrzom zupełnie nowy wyraz.

„Tapety mają wielkie znaczenie, w odróżnieniu od mebli są w stanie odmienić całe pomieszczenie. Mają ogromy wpływ na odbiór wnętrza. Tapety sprawiają, że wnętrza są wyjątkowe i nadają im niepowtarzalną atmosferę. Mieszkanie w mieście pochłania wiele energii. Dlatego fajnie jest, kiedy można czuć się dobrze w swoim mieszkaniu“, mówi Michael Michalsky.

Szczególnie wyraziste są realne, graficzne wzory, jak na przykład sześciany w formacie 3D oraz pasy. Ciemne kolory, jak taupe, greige, antracyt oraz czerń połączono z szlachetną szarością, odcieniami piasku i bieli. Oprócz wzorów graficznych kolekcja obejmuje motywy inspirowane latami sześćdziesiątymi, roślinne oraz bogate ornamenty, a także tapety jednokolorowe z drobną strukturą lnu, stylizowane na okładzinę kamienną lub betonową. Paleta kolorystyczna jest bogata, od barw neutralnych, jak szarość, beż i piasek, poprzez biały, czarny i antracyt, aż po delikatną czerwień, róż i zieleń.


Kolekcja METROPOLIS by MICHALSKY Living
Marka: Livingwalls
Materiał: Tapety flizelinowe
Termin dostępności: 2018
Zawartość: 50 tapet 

Download:
Informacje prasowe METROPOLIS by Michalsky Living
 

Tutaj można obejrzeć kolekcję „METROPOLIS by Michalsky Living" online

Tutaj można obejrzeć tapety z kolekcji „METROPOLIS by Michalsky Living“ online


Okładka kolekcji tapet „Metropolis by Michalsky Living”, A.S. Création Tapeten AG
1 Zdjęcia pomieszczenia z tapetami z kolekcji „Metropolis by Michalsky Living”, A.S. Création Tapeten AG
2 Zdjęcia pomieszczenia z tapetami z kolekcji „Metropolis by Michalsky Living”, A.S. Création Tapeten AG
3 Zdjęcia pomieszczenia z tapetami z kolekcji „Metropolis by Michalsky Living”, A.S. Création Tapeten AG
4 Zdjęcia pomieszczenia z tapetami z kolekcji „Metropolis by Michalsky Living”, A.S. Création Tapeten AG
5 Zdjęcia pomieszczenia z tapetami z kolekcji „Metropolis by Michalsky Living”, A.S. Création Tapeten AG