Aby móc oglądać tę stronę w pełnym zakresie, należy włączyć w przeglądarce obsługę JavaScript."Alëna. St. Petersburg."

Stereotypowa osobowość „ALENA - St. Petersburg” reprezentuje trendy metropolii St. Petersburg.


Na wysokich obcasach przez białe noce Petersburga. Wzdłuż wspaniałych budynków do modnego i miejskiego centrum metropolii nad Morzem Bałtyckim.

"ALENA - St. Petersburg" to kobieca strona metropolii ukształtowanej przez carów. Elegancka i nowoczesna "ALENA - St. Petersburg" nie zaprzecza bogatym elementom barokowym, lecz jest ich ekscytującym uzupełnieniem. Ściany nowego mieszkania przypominają marmur wspaniałych budowli.

Bursztyn, „złoto Bałtyku”, pojawia się w ciepłej tonacji na tapetach z tej nowej kolekcji. Efektowne zdobienia, zamaszyste ornamenty w połączeniu z prostym stylem tworzą wyjątkową dekorację tapety.

 

 

 

 

 

 

  

 

   
   

Tapety z ornamentami sprawiają, że pomieszczenia wyglądają szlachetnie i elegancko. Te luksusowe tapety, szczególnie w kolorze czarnym i złotym, przyciągną wszystkie spojrzenia. Nadruk 3D i szczegółowa struktura sprawiają, że ściany przemówią, a mieszkania zalśnią nowym wyglądem. Odpowiednia dekoracja i wysokiej jakości meble zamienią każde mieszkanie w zamek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„ALENA - St. Petersburg" uwielbia blask i przepych. Gdy nadchodzi pora na świętowanie, na pewno wyciągasz z szafy eleganckie i atrakcyjne ubrania, które wcześniej zostały starannie wybrane w ulubionym butiku. Ale szykowne skarby znajdują się nie tylko w szafie na ubrania. Także mieszkanie może wprowadzać w dobry nastrój. Do przedpokoju idealnie nadaje się tapeta w geometryczne wzory z cieniami, a złote akwarelowe akcenty doskonale zaprezentują się szczególnie na dużej ścianie.