Aby móc oglądać tę stronę w pełnym zakresie, należy włączyć w przeglądarce obsługę JavaScript.


"ANTONIO. Barcelona."

Stereotypowa osobowość „ANTONIO - Barcelona” reprezentuje trendy metropolii Barcelona.


Barcelona to Gaudi, to sztuka i kultura, której pełno jest w zakątkach uliczek tej tętniącej życiem i dumnej katalońskiej metropolii.

Dzięki "ANTONIO - Barcelona" każdy wieczór stanie się idealny dla miłośników zachodów słońca, każdy krok zamieni się w taniec, a każde mieszkanie w gościnną casę. Na ścianach zagoszczą rośliny z Rambla de Barcelona.

Nawiązanie do figlarnej sztuki Gaudiego z delikatnymi odcieniami wprowadza do mieszkania lekkość i wzbudza ciekawość życia dzięki nowej kolekcji Metropolitan Stories II.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Za pomocą interesującego wzoru w stylu „used look” połączonego z patchworkowymi płytkami na tapecie „ANTONIO - Barcelona” utworzonym przez fascynujący motyw kafelków, który inspiruje trzema wersjami kolorystycznymi, można utworzyć stymulujące efekty na ścianie i przekształcić każde pomieszczenie w prawdziwą atrakcję. Szczególnie pięknie tapety te prezentują się w kuchni i łazience.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tapeta „ANTONIO - Barcelona” o celowo postarzanej strukturze w stylu „shabby chic” udowadnia, że tapeta może wyglądać bardzo realistycznie. Struktura i trójwymiarowe efekty sprawiają, że trzeba się przyjrzeć dwa razy, aby zauważyć, że nie jest to „prawdziwa” ściana retro.