Aby móc oglądać tę stronę w pełnym zakresie, należy włączyć w przeglądarce obsługę JavaScript.

 

"AVA. New York."

Stereotypowa osobowość „AVA - New York” reprezentuje trendy metropolii New York.


Success & the City! Bądź autentyczny, wyjątkowy i pełen pasji do rzeczy, które są tego warte. Dzięki doświadczeniu i wyczuciu stylu szybko znajdziesz się w zgiełku tętniącego życiem Miasta Marzeń. Jego uroków posmakowano wiele razy, więc wiesz, czego oczekiwać.

"AVA  - New York"przedstawia niezwykłe kreacje z przyjaznym, praktycznym podejściem. Modne klasyczne motywy zostały na nowo zinterpretowane ze swobodą i odwagą w użyciu pomysłowych dodatków i detali. Struktury na ścianie tworzą strukturę w życiu.

Są przytłumione, ale nie ciche, zrelaksowane i ugruntowane w odcieniach, które emanują ciepłem, otwierają pomieszczenia i tworzą nowy dom dzięki ekscytującym elementom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wzór na tej tapecie niczym wiele małych reflektorów kieruje wzrok na piękną lampę sufitową, a popularna tapeta „AVA - New York” staje się gwiazdą salonów. Złote elementy czarnej tapety wprowadzają do pomieszczeń elegancję i luksus. Poznaj czar i urok w zupełnie nowy sposób. Zamień zwykłe pomieszczenie we wnętrze zapewniające dobre samopoczucie.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ta czerwona, przyciągająca wzrok tapeta, jest atrakcyjna nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, lecz można ją umieścić również we wnętrzach takich jak restauracje, szkoły lub poczekalnie. Tapeta sprawi, że każde pomieszczenie będzie urządzone stylowo i wprowadzi mocne akcenty w każdym miejscu.