Aby móc oglądać tę stronę w pełnym zakresie, należy włączyć w przeglądarce obsługę JavaScript.

 

 

"MIOTokyo."

Stereotypowa osobowość „MIO - Tokyo” reprezentuje trendy metropolii Tokyo.


W tym dynamicznym i prawdopodobnie najbardziej spektakularnym mieście na świecie trzeba koniecznie zapiąć pasy i szybko zacząć jazdę. Nocne światło neonów odbija się kolorowo na twardym asfalcie, a wieżowce futurystycznie wznoszą się w niebo.

"MIO - Tokyo" prowadzi idealny, nowoczesny styl życia typowy dla Tokio oraz jednocześnie zamieszkuje równoległy świat influencerów dostępny online i przez całą dobę. "MIO - Tokyo" jest także w pełni świadoma japońskiej tradycji i jej wartości. Ściany są zarówno ozdobą, jak i symbolem.

Tutaj ożywają przynoszące szczęście koi, w całej okazałości prezentują się delikatne pastelowe kwiaty wiśni, a na oczarze japońskim radośnie goszczą ptaki.  Mieszkanie pomiędzy dwoma światami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Złote drzewa w azjatyckim stylu rozkładają się na czerwonym tle tapety „MIO - Tokyo”. Wysokiej jakości tapeta symbolizuje siłę i pewność siebie – dokładnie to, co potrzebne jest w kreatywnych przestrzeniach. Artykuł ten nadaje się także do skromnej dekoracji ścian w dwóch różnych wersjach kolorystycznych: czarnej z wyraźnymi metalicznymi akcentami lub biało-szarej, które stworzą przyjemny kontrast z już wybranymi, kolorowymi meblami.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kobiecą atmosferę zapewni ta wyrazista wzorzysta tapeta w mocnym odcieniu turkusowym. Różowe kwiaty w stylu azjatyckim doskonale uzupełniają tapetę. Kwiatowy wzór wygląda wyjątkowo także na kremowo-liliowym tle.