Aby móc oglądać tę stronę w pełnym zakresie, należy włączyć w przeglądarce obsługę JavaScript.

 
"NALA. Capetown."

Stereotypowa osobowość „NALA - Capetown” reprezentuje trendy metropolii Capetown. 


Oto nadchodzi piękno, którym nie można się nasycić, ani o nim zapomnieć. Piękno, które zachwyca z dużą mocą. Stolicą jest Kapsztad, który symbolizuje tolerancję i jak żadna inna metropolia wyróżnia się różnorodnością, otwartością i przyjaznym nastawieniem.

O te wartości walczy "NALA - Capetown" i przedstawia na ścianach historię miasta z imponującą przyrodą i wyrazistymi kolorami.

Okrągłe struktury z elementami złota i srebra przywodzą na myśl biżuterię i rzemiosło z tej południowoafrykańskiej metropolii. Kwieciste wzory w różnych odmianach sprawiają, że ściana staje się panoramą Trasy Ogrodowej.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uwaga, nadszedł czas na dobry nastrój! Tapeta „NALA - Capetown” emanuje pozytywną energią i wywołuje uczucie szczęścia. Szczególnie w tym roku kolor żółty jest bardzo modny i stanowi podstawę tapety „NALA - Capetown”. Wzór przypominający dżunglę w kolorze brązowym i turkusowym to najlepsza podstawa do utworzenia niepowtarzalnego wnętrza lub do wprowadzenia do pomieszczenia wyraźnych akcentów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Okrągłe wzory tapety „NALA - Capetown” tworzą efekt 3D i nadają ścianom imponujący wygląd. Wzór tworzy pewne i wyraziste wnętrze, które przypomina willę nad morzem. Koktajl w dłoni, zachód słońca, wiatr we włosach i chwile spędzane razem z najbliższymi – do takich momentów można byłoby się przyzwyczaić także we własnym domu. Dzięki tapecie „NALA – Capetown” podróże nie są już konieczne.