Aby móc oglądać tę stronę w pełnym zakresie, należy włączyć w przeglądarce obsługę JavaScript.

 

 


"SAID. Marrakech."

Stereotypowa osobowość „SAID - Marrakech” reprezentuje trendy metropolii Marrakech.


Ciągle w ruchu, w gęstwinie labiryntowych alejek wypełnionych zapachami z całego świata – tak nowy świat spotyka się ze starym. Marrakesz: metropolia, w której spełniają się bajki z 1001 nocy, jest domem "SAID - Marrakech"a.

Ten bloger podróżniczy znalazł tutaj spełnienie swoich marzeń i żyje beztrosko w swobodnej atmosferze.  Najnowsza kolekcja "SAID - Marrakech" zdradza orientalne sekrety, jest zdobiona złotymi strukturami na powierzchniach w ciepłych, ciemnych odcieniach i w doskonałej harmonii z naturalnymi materiałami.

Jasnozielone i beżowe wzory palm przybierają na ścianach najpiękniejszą formę. Może warto raz pomyśleć inaczej i rozłożyć dywan na ścianach nowego domu?

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Tapeta „SAID - Marrakech” wprowadza do mieszkań słońce, ciepło i orientalną atmosferę. Przypomina perski dywan, bazuje na surowym odcieniu czerwieni i doskonale komponuje się z bladą zielenią i beżem. Promienieje komfortem i przytulną atmosferą!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na pierwszy rzut oka tapeta wygląda jak złote puzzle, jednak jeśli przyjrzymy się dokładnie, zauważymy nieregularne geometryczne kwiaty wyglądające jak wzór 3D. Jeśli poszukujesz eleganckiej i wysokojakościowej, złotej tapety, „SAID - Marrakech” będzie idealnym wyborem. Paleta barw sięga od czerwono-brązowego po petrol.