Aby móc oglądać tę stronę w pełnym zakresie, należy włączyć w przeglądarce obsługę JavaScript.


Anke & Daan. Amsterdam. 

Ty. Ja. Amsterdam – zakochany w twoim uśmiechu. Pod wrażeniem twojego swobodnego stylu. My. „Anke & Daan – Amsterdam”. Świat składa się z wielu kultur, jest otwarty na nowe i szczęśliwy z tego, co już sprawdzone. Dlaczego nie połączyć tego, co się tak kocha. Tak to działa w przypadku „Anke & Daan – Amsterdam”. Tak w Amsterdamie, jak i na całym świecie. Z podziwem dla wielkich malarzy tego miasta i troską o coraz to nowe wpływy, które zakotwiczą się na morzach i rzekach w mieście portowym. Tolerancyjny, swobodny i modny.

 

Stereotypowe osobowości „Anke & Daan” reprezentują trendy metropolii amsterdamskiej.

 

„Anke & Daan” nazywają różnorodność Amsterdamu swoim domem. Wspólnie pragną oni przedstawić Państwu własny styl mieszkania, jak również styl życia tego jakże kolorowego miasta.

Amsterdam jest artystyczny, romantyczny i wyjątkowy. Zainspirowani miejską atmosferą, „Anke & Daan” ozdobili swoje ściany malowniczym kwiatowym wzorem. Jak również pozornie prawdziwie wyglądającymi płytkami wzorowanymi na słynnych holenderskich płytkach z „Delft”.  

Co ta dwójka lubi tak bardzo w Amsterdamie? Jest to bardzo żywe miasto – architektura, scena artystyczna, życie nocne i dużo więcej kwitnie tu w różnych formach i kolorach. 
Dla „Anke & Daan” nie ma na przykład nic piękniejszego niż wsiąść na rower i zagubić się w swoich myślach, jadąc wzdłuż jednego z wielu kanałów. Co jakiś czas zatrzymują się Państwo, aby rozejrzeć się za świeżymi kwiatami do swoich dekoracji.

Następnie „Anke & Daan” zaproszą Państwa na mają wycieczkę po Amsterdamie. Bądźcie na bieżąco! 


 

  

 

 

 

 

Interesujący wzór połączony na patchworkowych płytkach – z fascynującym motywem płytek „Anke & Daan – Amsterdam”, który inspiruje różnoraką kolorystyką, stworzą Państwo stymulujące efekty na ścianie i przekształcą pokój w absolutnie żywą atrakcję. Szczególnie pięknie tapety prezentują się w kuchni i łazience.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozwólcie się Państwo porwać w atmosferę tajemniczego ogrodu z artystycznie zaprojektowanymi kwiatami w delikatnych wariacjach kolorystycznych. Wzornictwo „Anke & Daan – Amsterdam” pozwoli dosłownie rozkwitnąć Państwa ścianie. Wraz z ulubionymi meblami i elementami dekoracyjnymi motyw ten idealnie pasuje do salonu i sypialni.