Aby móc oglądać tę stronę w pełnym zakresie, należy włączyć w przeglądarce obsługę JavaScript.

 
Lizzy. Londyn.

Be like the cool kids! Kto zatrzyma się w Notting Hill, gdy miejskie kluby nawołują swoimi hipbeatami i zbiera się klika. „Lizzy – Londyn” zna gorące miejsca tej metropolii, wie, co jutro będzie w modzie i prezentuje to już dzisiaj. Czy to spacer Hyde Park, czy wyprawa do Covent Garden, widzieć i być widzianym należy po prostu do koncepcji „Lizzy – Londyn”. Życie jest tak cudownie kolorowe. Tea Time? Yes, of course, ponieważ styl „Lizzy” jest zarówno very british, jak i ekscytująco nowy oraz krzykliwy i korzystając z tego połączenia, wyznacza zachwycające trendy wystroju wnętrz. Design oznacza przecież być.

 

Stereotypowa, brytyjska osobowość „Lizzy” reprezentuje trendy metropolii londyńskiej

 

Witamy w najbardziej podniecającym mieście na świecie. Welcome to London! Nasza „Lizzy” pokaże Państwu Londyn i jego „British way of interior”

„Lizzy” nie ma zbyt dobrego zdania na temat reguł, monotonii czy rutyny. Czym bardziej kolorowo i ekstrawagancko, tym lepiej!
To samo odzwierciedla się znowu na jej ścianach, gdzie barokowy wzór wisi w śmiałej, ciemnej czerwieni ze świecącymi detalami. Atrakcja przyciągająca wzrok każdego, kto wchodzi do jej królestwa w Kensington. Podobnie jak jej tapety wykonane w nowoczesnym, graficznym wzornictwie, które naturalnie również posiadają brokat.

Na pewno zadają sobie Państwo teraz pytanie: „Hm… barokowy i graficzny wzór? Wszak to dwa całkiem różne style?” Dokładnie! To właśnie sprawia, że Londyn jest tak wyjątkowy, połączenie starego i nowego. Z zewnątrz widać stary wiktoriański budynek, a wewnątrz można spodziewać się najnowszych, najgorętszych trendów wystroju wnętrz. Tutaj nigdy się nie nudzi!

 

Zobaczmy, co możemy pokazać Państwu w najbliższej przyszłości. Na pewno będzie to ekscytujące!
 

 

 

 

 

 

To jak miłość od pierwszego wejrzenia – geometryczne tapety „Lizzy – Londyn” fascynują nie tylko błyszczącymi, brokatowymi detalami, ale również imponują barwnością.

Wyobraźcie sobie Państwo, że wracacie do domu po stresującym dniu w pracy i pragniecie się po prostu zrelaksować. Najpierw wchodzicie do mieszkania i wrzucacie klucze do miski na komodzie w przedpokoju wykonanej z naturalnego drewna. Za nią połyskuje ta nowoczesna geometryczna tapeta, która działa kojąco dzięki swojemu wyglądowi i strukturze. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z uśmiechem i zabranym z kuchni schłodzonym kuflem w dłoni przechodzicie w kierunku salonu i usadawiacie się wygodnie na swojej wieloletniej skórzanej kanapie. Spojrzenie wędruje przez pokój i z przyjemnością patrzycie na ciemnoczerwoną, sprawiającą wrażenie aksamitu barokową tapetę, która naprawdę przywodzi na myśl minibar. Pozostaje tylko teraz powiedzieć – Cheers!

Barokowy wzór z ornamentami urzeka zarówno pod względem samego wzoru, jak i barwności, która przechodzi od bardziej dystyngowanego beżu po mocne czerwienie lub imponującą czerń. Uderzające efekty brokatu sprawiają, że tapety te to prawdziwy magnes dla oczu.