Aby móc oglądać tę stronę w pełnym zakresie, należy włączyć w przeglądarce obsługę JavaScript.

KATALOGOWY SKLEP Z TAPETAMI

 

katalogowy sklep z tapetami

Innowacyjne aranżacje ścian dzięki „katalogowemu sklepowi z tapetami”

„Katalogowy sklep z tapetami” to interaktywne narzędzie pomocnicze umożliwiające odbiorcom końcowym przyjrzenie się symulacji wnętrza z wybraną tapetą i tym samym lepsze wyobrażenie sobie jej funkcjonowania w przestrzeni.

Program jest całkowicie dostosowany do wykorzystania przyszłościowych systemów dotykowych umożliwiających intuicyjną obsługę. Aby wybrać tapetę, doradca wspólnie z odbiorcą końcowym może przeglądać asortyment równolegle do korzystania z tradycyjnego wzornika, filtrować wyszukiwanie poprzez wprowadzenie odpowiednich haseł, wyszukiwać propozycje spośród bestsellerów czy też stylów aranżacji. Dzięki temu możliwe jest korzystanie z asortymentu ponad 5 000 tapet, bordiur i artykułów z drukiem cyfrowym poprzez zaledwie kilka kliknięć myszką. Od stycznia 2013 roku możliwe będzie także tworzenie kombinacji z różnych rodzajów produktów na widoku wnętrza.

Jeszcze łatwiejsze jest wyszukiwanie tapet przy wprowadzaniu opcjonalnego kodu paskowego. Można tutaj skorzystać z kilku metod: po zeskanowaniu kodu paskowego na tylnej stronie naszego wzornika można bezpośrednio przejść do odpowiedniej zawartości kolekcji i przeglądać ją. Pozostałe opcje to odczyt kodu paskowego na etykiecie rolki lub na pieczątce na tylnej stronie naszych wzorników. Zeskanowany artykuł zostaje natychmiast użyty jako element aranżacji symulowanego wnętrza. Wizualizację uzupełniają różnorodne style i oświetlenie wnętrza, które można zmieniać poprzez bezpośredni dotyk na ekranie.

„Katalogowy sklep z tapetami” jest stale ulepszany, aby spełniać wymagania naszych klientów. Chętnie udzielimy Państwu więcej informacji w ramach osobistej rozmowy i przedstawimy możliwości w zakresie kompetentnych porad aranżacyjnych w mediach elektronicznych. Prosimy o kontakt z nami.