Aby móc oglądać tę stronę w pełnym zakresie, należy włączyć w przeglądarce obsługę JavaScript.

PORADNIK TAPET

 

Tapety do malowania

A.S. Création ma w ofercie różne tapety na flizelinie przeznaczone do malowania farbami lazurowymi i/lub farbami kryjącymi, umożliwiające indywidualne aranżacje. Różne struktury dają wiele możliwości i są ciekawą alternatywą do standardowych tapet z włókna szklanego lub włókna raufaser. Tapety do malowania A.S. Création są stabilne, odporne na zarysowania i uderzenia, można je przy tym łatwo i szybko układać na ścianach, podobnie jak inne tapety na flizelinie. 


Meistervlies

Tapety z kolekcji oznaczonych Meistervlies ProProtect posłużą do stworzenia indywidualnych wnętrz.

  • Tapety z serii Meistervlies Pro należy malować farbami kryjącymi, w innym przypadku podłoże będzie prześwitywać. 
  • Krycie powoduje, że efekty trójwymiarowe są bardzo wyraźne.

 

  • Kolekcja Meistervlies Protect obejmuje stabilne tapety o powierzchni odpornej na zadrapania, co sprawia, że nadają się szczególnie do układania na nierównych podłożach. Meistervlies Protect Tapety można malować kryjącymi farbami do wnętrz.  

 

  • Seria Meistervlies Creativ obejmuje tłoczone tapety na flizelinie, niezawierające włókna szklanego i stabilne, charakteryzujące się głęboką i wyraźną strukturą. Tapety można malować. 

 

  • Dzięki granulatom tapety serii Meistervlies 3D tworzą interesujące efekty w pomieszczeniach. Także te tapety można malować, już jedno malowanie gwarantuje spektakularny, wielokolorowy efekt.  

 

  • Tapety z serii MAKU-Vlies po dokładnym oczyszczeniu ścian można przykleić klejem dyspersyjnym. W ten sposób można przygotować podłoże do następnego tapetowania. MAKU-Vlies zapobiega rozchodzeniu się tapet na łączeniach i redukuje napięcia między podłożem a tapetą. Oprócz pełnienia funkcji technicznej tapety MAKU-Vlies mogą być także elementem dekoracyjnym, wystarczy je pomalować. 

 

Więcej informacji o zastosowaniu tapet MAKU-Vlies' można znaleźć, klikając na link Przygotowanie podłoża do tapetowania.

Tapety do malowania Meistervlies dostępne są w dwóch rozmiarach:

jako «eurorolki» o wymiarach 10,00x0,53 m oraz jako «duże rolki» o wymiarach 25,00x1,06 m.
Podwójna szerokość dużych rolek przyspiesza i ułatwia tapetowanie, w efekcie dając o połowę mniej łączeń. Tapety do malowania mają specjalny symbol na etykietach.

 


1 Zdjęcia pomieszczenia z tapetami z kolekcji „Meistervlies ProProtect 4”, A.S. Création Tapeten AG
2 Zdjęcia pomieszczenia z tapetami z kolekcji „Meistervlies ProProtect 4”, A.S. Création Tapeten AG
3 Zdjęcia pomieszczenia z tapetami z kolekcji „Meistervlies ProProtect 4”, A.S. Création Tapeten AG
4 Zdjęcia pomieszczenia z tapetami z kolekcji „Meistervlies ProProtect 4”, A.S. Création Tapeten AG